Datuve :: Nikon piedāvā jaunas paaudzes attēlu rediģēšanas programmatūru Capture NX2

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 40

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 40

Datuve.lv video
Top.LV

Nikon piedāvā jaunas paaudzes attēlu rediģēšanas programmatūru Capture NX2

Ievietoja: rcnext @ 2008.06.11 17:55  

No 20. jūnija foto un optisko iekārtu ražotājs Nikon pasaules tirgū piedāvās jauno attēlu rediģēšanas programmatūru Capture NX2, kas lietotājiem sniegs papildus uzlabojumus attēlu apstrādē. Jaudīgā un viegli lietojamā programma ir 2006. gadā izstrādātās programmas Capture NX atjaunināta versija.

Jaunā programmatūra piedāvās jau zināmas praktiskas attēlu apstrādes iespējas, kas attīstītas un kļuvušas vēl ērtākas lietotājiem. Jaunais Izvēles vadības punkts (Selection Control Point) ļauj lietotājam izmantot tādus uzlabojumus kā kontrasta mazināšana un izgaismošana noteiktos apgabalos. Programmatūra pati nosaka un lieto vispiemērotāko apstrādes instrumentu, lai attēls izskatītos vēl dabiskāk.

Nikon Europa B.V. programmatūras produktu menedžeris Ludviks Drīns (Ludovic Drean) uzsver: „Jaunā programmatūra izveidota, ņemot vērā esošo lietotāju atsauksmes un ierosinājumus. Esam izstrādājuši jaunas paaudzes programmu, kas spēj apmierināt jebkura prasīga fotogrāfa vēlmes, piedāvājot pārsteidzošus un viegli sasniedzamus rezultātus un nemazinot kvalitāti.”Programma Capture NX2 ir savietojama ar operētājsistēmām Windows Vista un XP, kā arī ar Macintosh OS X (10.4.11 un 10.5.2. versiju).

Informācija presei.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 seriks @ 2008.06.12 09:13

un klāt pievienota bilde ar akmenslaikmeta D70 :D

#2 ieviesis @ 2008.06.12 09:30

Vai tā ir maksas programmatūra ?