Debian platformas maiņa, pazuda skaņa 4
wireless network connection nestrādā 14
Noskatos 4 klipus un dators uzkarās 9
Screen Freez, vai kaut ka ta?! 3
Uzkaras dators, kad dators tikko ieslēdzies 8
MeeGO 3
Sweex LW050v2 Problēma - Nav interneta. 3
Webcam 8
uz mātessplates P8H67-M LE neiet videokarte GT430, GTX550 Ti 22
Dropbox atkal palielina diska vietu 10
Samsung prezentē viedtālruni ar iebūvētu projektoru 88
Deutsche Telekom un Lattelecom veido jaunu telekomunikāciju maršrutu starp Rietumeiropu un Krieviju 50
Piezīmju datori Compaq Presario CQ57 no 225Ls (381ER, 383SR) 73
Jauna brīvība – drukāšana kustībā. 66
Canon ieguvis sešas TIPA 2012.gada balvas 48
Sony iegūst trīs TIPA godalgas 2
BSA pētījums: Latvijā 54 % datoru lietotāju izmanto pirātiskās datorprogrammas. 4
MikroTik kursi datorsistēmu administrātoriem 18
Samsung prezentē GALAXY Note 10.1 planšetdatoru 33
Samsung izstādē Integrated Systems Europe 2012 prezentē nākamās paaudzes lielformāta ekrānus 22
Panasonic prezentē plānās digitālās fotokameras LUMIX 31
Bezmaksas M4 Open WiFi apmaiņā pret reklāmu skatīšanos 22
HTC prezentē Desire C – jaunāko viedtālruni ar Beats Audio 1
Vai kāds atceras laikus, kad tirgū vienmēr bija iespējams atrast vīru ar kapuci, kurš slepus tirgoja kompaktdiskus un vēlāk arī DVD? Šie laiki palēnām atgriežas, taču DVD vietā nāk Blu-Ray... Vismaz tā tiek skaidrots pircējam!
Dienvidķīnas pilsētā Šenzenā (Shenzhen) parājušajā mēnesī likumsargi uzgājuši noliktavu, kurā atrasta kolekcija ar 800 Blu-Ray diskiem, ziņo Wall Street Journal. Vēlāk izpētot, šie diski izrādījušies visparastākie DVD „ripuļi”, kas noformēti kā Blu-Ray. Šajos datu nesējos pirāti ierakstījuši no HD standarta nokopētas filmas atlējumu ar 1280x720 punktu izšķirtspēju.
Likumpārkāpēji spēlējuši uz to, ka vidusmēra lietotājam ir grūtības atšķirt īstu BD filmu ar FullHD (1920x1080) izšķirtspēju un kvalitatīvu skaņu no pirātiskas filmas ar 720p izšķirtspēju un kompresētu audio. Tajā pat laikā 720p filmas ir asākas par klasisko DVD, tādēļ pircējs notic, ka viņam pārdotā filma ir Blu-Ray.
1280x720 jau nav DVD, raksta autors atkal ir nalaidis ūdeni.............
#2 pats tu ūdeni laid, tie 1280x720 ir ierakstīti tajā DVD un uzdoti par bluray, viss pareizi.
Kas tikai kārtējo reizi apliecina, ka visa tā HDDVD/Blu-Ray padarīšana ir 90% haips un 10% uzlabojums.
Enivei tak uz vietas neapskatīsies. To jau konstatē tikai mājās un tad jau ir stipri pa vēlu.