Datuve :: Nikon publisko D3x spoguļkameras parametrus

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 46

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 46

Datuve.lv video
Top.LV

Nikon publisko D3x spoguļkameras parametrus

Ievietoja: AigarsIevins @ 2008.11.29 17:01  

Fotokameru ražotājs Nikon savā Nikon Pro Magazine žurnālā šonedēļ publiskojis specifiku jaunajai profesionālās sērijas spoguļkamerai D3x. Lai arī žurnālā nav paustas ziņas par pieejamību un cenu, zināms, ka kamera būs apgādāta ar 24,5 megapikseļu pilna kadra FX formāta sensoru.

Salīdzinājumā ar Nikon D2x, pikseļu skaits matricā ir stipri vien palielināts salīdzinājumā ar sērijas iepriekšējo modeli D3, un tas prasa jaudīgāku pārējo aparatūru. Nav skaidrs kāds būs ierīces attēla procesors, bet tas spēs apstrādāt piecus attēlus sekundē; ja kameras izšķirtspēju samazina līdz 10 megapikseļiem, kadru skaits sekundē pieaug līdz septiņiem. Tāpat no D3 atšķiras gaismjutības skala – D3x tā ir no ISO50 līdz ISO6400.


Kamera atbalsta CF kartes un tajās spēj ierakstīt ar 35 MB/s lielu ātrumu. Aizmugurējas ekrāns saglabāts 3 collu izmērā un piedāvā 922 tūkstošu punktu izšķirtspēju. Kā jau visām modernajām kamerām, arī šai ir Live View funkcija.

Kā ziņo portāls Engadget, lielākā daļa pārējo funkciju ir vienādas – neatšķiras ne kameras dizains, ne autofokusa parametri, ne arī citas galvenās funkcijas.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Lapsis @ 2008.11.29 23:16

mmmm....
Labs!
Man pagaidaam gribaas D90 :)