Datuve :: Iegūstiet izcilas fotogrāfijas un HD video ar Jauno Canon EOS 550D

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 43

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 43

Datuve.lv video
Top.LV

Iegūstiet izcilas fotogrāfijas un HD video ar Jauno Canon EOS 550D

Ievietoja: daunte @ 2010.03.03 22:49  

Canonlaiž klajā jauno EOS 550D, radot apvērsumu amatieru attēlveidošanas pasaulē. Vieglā digitālā SLR (DSLR) ļauj lietotājiem paplašināt savu fotoattēlu un Full HD video uzņemšanas iespēju apvāršņus.

Pēdējais pasaulē atzītā Canon EOS klāsta papildinājums, EOS 550D, ir izcili piemērots īpaši detalizētai un niansētai atmiņu iemūžināšanai. Šobrīd Canon vismodernākā amatieru DSLR apvieno dažādu izcilu funkciju klāstu un kompaktu, ērti lietojamu korpusu, nodrošinot izcilu instrumentu sava radošā redzējuma atklāšanai un attīstīšanai.

Saskatiet it visu – notveriet vissmalkākās detaļas
18 MP izšķirtspēja un 9 punktu Auto Focus (AF) sistēma nodrošina lielformāta izdrukas, katrā kadrā iekļaujot smalkas detaļas. Jaudīgā DIGIC 4 attēlu apstrāde papildina optisko izcilību ar ātrumu un inteliģenci, nodrošinot dzīvus attēlus ar minimāliem traucējumiem neatkarīgi no tā, vai uzņemat satriecošas ceļojumu ainavas vai sportiskas aktivitātes. Pirms uzņemšanas režīmu klāsts nodrošina iespēju īpaši viegli vadīt EOS 550D, lai lietotāji varētu pievērst visu uzmanību tikai uzņemamajai ainai.

Fotografējiet tumsā
Pateicoties uzlabotajam ISO diapazonam – līdz pat 6400, ir pavisam vienkārši fotografēt vājā apgaismojumā. Tuvojoties saullēktam, var būt grūti uztvert vasaras ballītes, kāzas un dārza svētkus, tomēr EOS 550D atvieglo izcilu attēlu uztveršanu tumsā, neizmantojot zibspuldzi. Vistumšākajos apstākļos ISO var paplašināt pat līdz 12 800, ļaujot pavisam viegli uzņemt ainas vakarā vai nespodrā apgaismojumā.Pētiet un eksperimentējiet ar EOS Movie
EOS 550D ir piemērota ne tikai izcilu fotoattēlu, bet arī HD video uzņemšanai ar 1080p izšķirtspēju. Pilnīga rokas vadība ļauj lietotājiem radoši saskaņot iestatījumus, lai tie atbilstu objektam, nodrošinot iespēju uztvert dažādus darbības veidus – no ģimenes saietiem līdz sportiskām aktivitātēm.

Sensora izmērs ir līdzīgs tiem, ko izmanto profesionālajās kinokamerās. Tas ļauj izmantot diafragmu, lai kontrolētu, cik liela attēla daļa ir fokusā, tādējādi nodrošinot plašas iespaidīgu vizuālo efektu radīšanas iespējas. Jaunā Movie Crop funkcija ļauj pietuvināt darbību, palielinot fokusa attālumu septiņas reizes, nemainot objektīvu un nodrošinot iespēju uzņemt plaša diapazona video, neizkustoties ne soli.

Uzņemiet un kopīgojiet
Jauns 7,7cm (3,0”) 3:2 Clear View augstas izšķirtspējas LCD ekrāns nodrošina iespēju ļoti viegli kopīgot attēlus uzreiz pēc to uzņemšanas. 3:2 paplašinājums perfekti sakrīt ar kameras uzņemtajiem attēliem, atainojot kadrus bez melnām apmalēm. Savukārt platie skatu leņķi un pretatspīduma pārklājums ļauj viegli apskatīt attēlus pat visspilgtākajā saules gaismā. Tiem, kuri vēlas kopīgot attēlus lielajā ekrānā, HDMI savienojamība ļauj viegli pievienot kameru saderīgam HD televizoram.
Kompaktais un izturīgais dizains nodrošina iespēju ērti fotografēt jebkurā vietā, un lietotājam draudzīgais pogu izvietojums ļauj gan viegli turēt, gan lietot kameru. Izcili piemērota iesācējiem un tiem, kuri vēlas realizēt savas radošās iespējas, EOS 550D neatkarīgi no pieredzes ļauj uzņemt gan izcilas kvalitātes video, gan attēlus.Galvenās funkcijas:
• Ar 18 MP APS-C CMOS sensoru var uztvert lielus, detalizētus kadrus
• DIGIC 4 attēlu apstrāde nodrošina lielisku ātrumu, krāsas un zemu traucējumu līmeni
• Izcilas kvalitātes video ar Full HD (1920x1080p) ierakstīšanu
• Lieliska uzņemšana vājā apgaismojumā, ko nodrošina 100 – 6400 ISO, paplašināms līdz 12 800
• Pateicoties 3,7 fps lielajam ātrumam, netiek palaists garām ne mazākais sīkums
• Kristālskaidra atveide augstas izšķirtspējas 7,7 cm (3,0”) 3:2 Clear View LCD ekrānā
• Ar 9 punktu AF sistēmu var izbaudīt vissmalkākās detaļas visā kadrā
• EOS integrētā tīrīšanas sistēma nodrošina kadrus bez putekļiem
• Jaunais LP-E8 augstas ietilpības akumulators ļauj fotografēt un filmēt visu dienu

CANON iMAGE GATEWAY – kopīgojiet savus stāstus
Jaunās Canon EOS 550D īpašnieki var pievienoties CANON iMAGE GATEWAY – Canon tiešsaistes bezmaksas pakalpojumam, kas atvieglo attēlu un video kopīgošanu. Lietotāji var izmantot priekšrocības, ko sniedz 2 GB vieta simtiem augstas kvalitātes attēlu uzglabāšanai. Tiek atbalstīta arī mobilā pārlūkošana, ļaujot draugiem un radiem apskatīt attēlus, arī esot ceļā.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 ^*^ @ 2010.03.03 23:21

Kas tas par lingvistisko kropli - "kopīgot"? Ja patiešām nevar bez tādiem iztikt, tad vismaz virsrakstā nevajadzētu likt, lai lasītājs no šoka aiz beņķa neaizkrīt.

#2 kasisoff @ 2010.03.04 09:18

+ ^*^
Uzskatu gan, ka arī tekstā bez kā tāda būtu jāiztiek! Pat uzreiz nespēju iedomāties oriģinālvārdu angliski.
Un vēl - baisi salkans reklāmraksts. Kāpēc neuzrakstīt tā, kā ir?

#3 labejaz @ 2010.03.04 10:57

Apvērsums? Kas te tik revolucionārs? HD video bija jau 500D. Interesanti kā Canon laiž klajā jaunu lētā gala DSLR ik pēc sezonas un ar katru reizi kāpina cenu..

#4 zz @ 2010.03.04 11:39

Ak, Dies, kas par mārketinga sviestu...izcili, satriecoši, iespaidīgi, radoši, īpaši detalizēti un niansēti... Kā man kretinē šitie teksti... :(

#5 StyleZ WWW @ 2010.03.04 14:57

Teksts sviestains, bet pati kamera ir ļoti ok.
Pats skatos uz kaut ko šajā cenu kategorijā, un šī pagaidām izskatās viena no labākajām..

#6 johnp @ 2010.03.04 15:44

Vai Nikon D60 tuvakaja laika nepiedzivos kadu atjauninajumu? Canon mani nespej parliecinat del servisa un 1 gada garantijas Latvija. Un nestastiet par 2 gadu garantiju, jo Canon ka razotajs nodrosina tikai pirmo gadu! Otro nodrosina pardevejs ar savu maku, un tad stadieties prieksa kadas ir jusu izredzes...

#7 Spainis 3 @ 2010.03.04 21:12

Vārds "kopīgot" cēlies no vārda "kopoties". Nozīme analoga izcelsmes vārdam.

#8 OH WOW @ 2010.03.04 21:13

2 GB vieta simtiem augstas kvalitātes attēlu uzglabāšanai

#9 Sanchus @ 2010.03.04 21:33

Paņēmu Sony Alpha 380 kitu un bildēju uz nebēdu par 'nieka' Ls360.00.

#10 terenss @ 2010.03.05 00:08

"Kopīgot" var 0.7 uz diviem. Tālāk jau ir "apvērsums, kas paver iespēju apvāršņus".