Sweex LW050v2 Problēma - Nav interneta. 4
Debian platformas maiņa, pazuda skaņa 4
wireless network connection nestrādā 14
Noskatos 4 klipus un dators uzkarās 9
Screen Freez, vai kaut ka ta?! 3
Uzkaras dators, kad dators tikko ieslēdzies 8
MeeGO 3
Webcam 8
uz mātessplates P8H67-M LE neiet videokarte GT430, GTX550 Ti 22
Pētījums: Tehnoloģiju uzņēmumi darbinieku atlasē ņem vērā sociālo mediju informāciju 28
Mobilo spēļu izklaide ar Samsung GALAXY S WiFi 4.2 33
Starptautisks pētījums atklāj, ka lielākā daļa uzņēmumu ir naivi, runājot par enerģijas pārvaldību 44
Epicor iegūst 3. vietu prestižajā LeaderBoard RIS programmatūru Top 20 28
Rusijanus internetus juzerus: Krievijas interneta lietotāja portrets 45
Nokia Lumia viedtālruņi ir pieejami Latvijā 6
Toshiba piedāvā Qosmio X870 un Qosmio X870 3D klēpjdatorus, kas veidoti 3D spēļu faniem 14
Skandāls Holivudā: studiju darbinieki lejuplādē pirātu filmas 22
Ir izstrādāta programma, kas seko tekstam, kas tiek rakstīt viedtelefonā 26
Ipad un Gopro izdzīvo pēc tā uzlaišanas kosmosā (+ video) 11
Dropbox atkal palielina diska vietu 10
Samsung prezentē viedtālruni ar iebūvētu projektoru 88
Deutsche Telekom un Lattelecom veido jaunu telekomunikāciju maršrutu starp Rietumeiropu un Krieviju 50
Piezīmju datori Compaq Presario CQ57 no 225Ls (381ER, 383SR) 73
Asus šodien ir paziņojis par jauno EeeTop PC ET2010 sēriju, kurā ietilpst pieci jauni all-in-one tipa datori. To mērķauditorija ir cilvēki, kuriem nepieciešams dators ikdienas darba vajadzībām un izklaidei. Jaunās sērijas datori ir mazāk nekā collu biezi, ietaupot vietu uz lietotāja galda, kā arī ļaujot tos piestiprināt pie sienas.
Visiem pieciem jaunajiem all-in-one tipa datoriem ir 20 collu displeji ar 1600x900 pikseļu izšķirtspēju, diviem no tiem ir multitouch iespējas. Sēriju uzsāk 2010AG ar AMD Athlon II X2 250u, ATI Radeon HD 5470, 2GB DDR3 RAM un 320GB 7200RPM HDD. Otrs jaunums ir 2010AGT, kurā jau minētās lietas papildina skārienjutīgs displejs.

Pārējiem trim datoriem ir Intel procesori. 2010P ir Intel Atom D410 CPU, GMA 3150 grafiskā karte, 1GB DDR2 RAM un 160GB cietais disks. 2010PN piedāvā Intel Atom D510, Nvidia Ion grafisko karti, 2GB RAM un 500GB HDD, savukārt 2010PNT papildina iepriekš minēto komplektāciju ar multitouch iespējām.
Diemžēl par jauno datoru cenu un to, kad datori varētu nonākt veikalu plauktos, uzņēmums vēl nav paziņojis.
TechSpot
Tas ar Athlonu vēl tā, bet Atom, nu nejau galda datoros tādus procesorus kuriem līdzvērtīgi jāmeklē būtu 5 gadu vecos testos.
Tā arī īsti nav skaidrs, kas tas ir, galda dators vai stacionāra tablete...