Datuve :: Vidzemes TV raida arī digitālā formātā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 43

Reģistrētie lietotāji online: 1

Viesi online: 42

Datuve.lv video
Top.LV

Vidzemes TV raida arī digitālā formātā

Ievietoja: daunte @ 2010.04.26 07:53  

Jau no 22. aprīļa testa režīmā ciparu apraidē sāk raidīt pirmā reģionālā televīzija – Vidzemes TV. Tas nozīmē, ka tiem skatītājiem Vidzemē, kuri jau pārgājuši uz Virszemes ciparu apraidi un aprīkojuši televizorus ar dekoderiem, nu ir pieejams vēl viens bezmaksas kanāls.
Vidzemes televīzija ciparu apraidē būs skatāma visā Vidzemē un pat daļā Ziemeļlatgales – no Ainažiem līdz pat Balviem.

„Šis mums kā reģionālajai televīzijai ir nozīmīgs tālākās attīstības solis. Ja iepriekš Vidzemes televīziju redzēja tikai 30% Vidzemes iedzīvotāju, no šodienas mūs jaunā kvalitātē var uztvert 99% Vidzemes. Man kā reģionālā medija vadītājam ir svarīgi, ka varu savu saturu nogādāt līdz plašākai auditorijai, jo tad mums ir pamats sagaidīt arī lielākus ieņēmumus no reklāmdevējiem un attīstīties. Vidzemes televīzijas skatītāji jau no šodienas var sagaidīt arī plašāku saturu,” sola SIA „Valmieras TV” valdes priekšsēdētājs Ingemārs Vekteris.
Vidzemes televīzija ir pirmā no Latvijas reģionālajām televīzijām, kas saņēmusi Nacionālās Radio un televīzijas padomes atļauju raidīt ciparu formātā.

Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča pauž gandarījumu, ka ciparu apraidei, pievienojies arī pirmais reģionālais kanāls. Vidzemes Televīzijas vienošanās ar Lattelecom, kas nodrošina pāreju uz ciparu apraidi, paredz, ka testa apraide tiks veikta līdz 1.jūnijam.
Par to, kā reģionālo televīziju apraide notiks pēc 1.jūnija, kad visā Latvijā tiks atslēgta analogā apraide, tuvākajā laikā jālemj Nacionālajai Radio un televīzijas padomei, kas grasās izsludināt konkursu par viena reģionālā kanāla izveidi. Tas būtu sestais bezmaksas kanāls, kas iedzīvotājiem būtu brīvi no ētera uztverams bet jebkādas papildus abonēšanas maksas.

Par Vidzemes Televīziju

SIA "Valmieras TV" ir lielākais reģionālais mediju uzņēmums Latvijā, kas apvieno reģionālo TV kanālu "Vidzemes Televīzija" (VTV) un reģionālās radio stacijas "Radio Valmiera" un "Radio Skonto Vidzeme".

Saistītie raksti

Komentāri

#1 lols @ 2010.04.26 09:16

karoche rīgā nav redzama...... pffff

es gribu zināt ko laukji dar arii lol

#2 lolzzzz @ 2010.04.26 09:27

90% Rīgas ir lauķi.

#3 PossPosah @ 2010.04.26 10:27

Un atlikušie 10% ebreji :D

#4 msk @ 2010.04.26 10:43

Jap, nav, iežmiedza, pāķu kanālu..... skopuļi.....

#5 gazeboo @ 2010.04.26 11:38

man liekas, ka tur viss nav tik vienkārši - tur tāda cīkstēšanās - Ēķa k-gs no LNT taču arī solīja vienot reģionālās TV vienā kanālā ko raidīt visā Latvijā. sanāk ka VTV steidzas pēc savas pīrāga daļas vai kā?

#6 wtff @ 2010.04.26 18:28

lai būtu godīgi viņiem jānoņem kāds no esošajiem kanaliem lai abiem būtu 5 nevis kā tagad vieniem 5 otriem 6 kanāli

#7 marss WWW @ 2010.04.27 09:43

ghe ghe nebūs vai tad kopējais super puper kanāls, kurā tiks sapludināta gan rēzeknes TV gan Tv dzintare :D un rezultātā būs tikai liels ķīselis, ko neviens neskatīsies :D