Datuve :: Ātrums, stils un sniegums – IXUS 300 HS ļauj būt vadībā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 39

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 39

Datuve.lv video
Top.LV

Ātrums, stils un sniegums – IXUS 300 HS ļauj būt vadībā

Ievietoja: daunte @ 2010.05.27 08:04  

Izstrādāta, atspoguļojot superauto liektās līnijas ar tērauda apdari sudraba, matētā melnā vai spīdīgā baltā krāsā, IXUS 300 HS izvirzās stila līderos. Savukārt aiz izcilā dizaina slēpjas arī neticamu funkciju klāsts, kas ļauj uzņemt lieliskus attēlus, lai kur arī jūs atrastos.

Uzņemieties vadību, kļūstiet radošs

IXUS 300 HS ir ne tikai valdzinošs izskats, tā piedāvā arī uzlabotu manuālo un automātisko funkciju apvienojumu, ļaujot uzņemt iespaidīgus attēlus neatkarīgi no pieredzes līmeņa. IXUS 300 HS ir
pirmā Canon IXUS kamera ar jauno HS sistēmu, kas ļauj uzņemt izcilus attēlus sliktā apgaismojumā vai lielā ātrumā, vienkārši nospiežot pogu. Smart Auto ar Scene Detection tehnoloģiju palīdz uztvert mirkli
jebkādos apstākļos, izvēloties optimālos iestatījumus no 22 iespējām. Ja vēlaties izmēģināt radošu pieeju, jūs varat uzņemties vadību un manuāli iestatīt diafragmu un aizslēga ātrumu, lai panāktu iecerēto
rezultātu.Ar HD palīdzību iemūžiniet darbību augstas kvalitātes video

IXUS 300 HS ne tikai rada lieliskus attēlus, bet arī piedāvā HD filmu ierakstīšanu ar augstas kvalitātes stereo skaņu. Neatkarīgi no tā, vai iemūžināt sporta aktivitātes vai ceļojumu piedzīvojumus, optiskais IS
samazina kameras sakustēšanās efektus, nodrošinot izcili asu uzņemšanu kustībā. Pateicoties satriecošajam Super Slow Motion Movie režīmam, jūs nenokavēsit ne mirkli, tas ļaus uztvert kustību ar
ātrumu 240 kadri sekundē un parādīt to ar ātrumu - 30 kadri sekundē, nodrošinot dramatisku ierakstu vai ātru darbību, sākot no ūdensslēpošanas līdz pat snovbordam.

IXUS 300 HS – galvenās funkcijas:
- Izcila IXUS veiktspēja satriecošā nerūsējošā tērauda korpusā
- 10,0 MP lielas jutības CMOS
- Spilgts f/2,0, 28 mm, 3,8x īsts Canon objektīvs ar optisko IS
- HS sistēma ar DIGIC 4 ātrai uzņemšanai un zemam traucējumu līmenim sliktā apgaismojumā
- 240 fps Super Slow Motion Movie Liela ātruma nepārtrauktās fotografēšanas režīms: 8,4 kadri sekundē
- Plats 7,5 cm (3,0") PureColor II G LCD ar uzlabotu izturību un redzamību
- Smart Auto un Smart Flash ekspozīcija izciliem fotoattēliem jebkurā situācijā
- HD filmas (720p) ar optisko tālummaiņu, stereo skaņu un HDMI
- Radoša uzņemšana P, Av un Tv režīmā, ar Low Light, Fish-eye un Miniature efektiem
- Smart Shutter ar Smile, Wink Self taimeri un FaceSelf taimeriPar Canon

Canon Europe ir reģionāls tirdzniecības un pārdošanas uzņēmums, kas pārstāv Canon Inc. 120 valstīs. Canon Europe nodarbina 11 000 darbiniekus Eiropā, Vidējos Austrumos un Āfrikā (EMEA).

Uzņēmums dibināts 1937.gadā ar mērķi izgatavot visaugstākās kvalitātes kameras patērētājiem. Canon pastāvīgā nodošanās attēla izteiksmības palielināšanai ir veicinājusi tehnoloģiju attīstību daudzos citos tirgos un ļāvusi Canon kļūt par vienu no vadošajiem zīmoliem pasaulē patērētāju un uzņēmumu attēlveides risinājumu jomā. Risinājumi ietver izstrādājumus, sākot no digitālajām kompaktajām un spoguļkamerām, apraides objektīviem un portatīviem rentgena aparātiem līdz pat daudzfunkciju un ražošanas printeriem. Visiem izstrādājumiem ir pievienotās vērtības pakalpojumu klāsts.

Canon veic lielus ieguldījumus izpētē un attīstībā, lai nodrošinātu izcilākos un inovatīvākos izstrādājumus un apmierinātu klientu jaunrades vajadzības. No fotogrāfiem amatieriem līdz profesionāliem drukas uzņēmumiem – Canon ļauj katram klientam īstenot savu redzējumu.

Canon uzskata, ka sabiedrības un vides aizsardzības intereses ir labas darba prakses neatņemama sastāvdaļa. Tas ir arī korporatīvās filozofijas Kyosei pamatā – „dzīvot un strādāt kopā sabiedrības labā”.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 nu @ 2010.05.27 08:51

Kur bilde?

#2 nu @ 2010.05.27 10:17

Beidzot sagaidījām arī bildes, no rīta vēl nebija.

#3 Leons @ 2010.05.27 10:20

Aizmugures displeja formāts kaut kāds dīvains - neatbilst foto bilžu malu attiecībām. Nezinu vai man ar tādu būtu ērti bildēt.

#4 Zigamonis @ 2010.05.27 11:02

Aprakstā kaut kā objektīvs dīvaini aprakstīts, nav jau viņam visā diapozonā f/2. Būtu interesanti redzēt kādu slow motion piemēru.

#5 x @ 2010.05.27 19:16

PILNĪGS SŪDS !!!!

#6 vilnz @ 2010.05.29 09:46

eh zheel sensors mazais 1/2.3" un f mainaas no 2.0-5.3, bet platlenjkjis un gaishais f platajaa galaa vismaz kautkaadi trumpji, nevajadzeetu maksaat vairaak par 200..