Datuve :: Ir atrasta iespēja ignorēt iPhone bloķēšanas kodu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 46

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 46

Datuve.lv video
Top.LV

Ir atrasta iespēja ignorēt iPhone bloķēšanas kodu

Ievietoja: Andrei @ 2010.10.27 19:23  

iPhone ar iOS 4.1 bloķēšanas kodu var noņemt, ja izdarīt noteiktu darbību secību. Pilnu pieeju telefonam šī metode nesniedz, tomēr ļauj izdarīt zvanus un skatīt attēlus.

MacForums konferences lietotāji atrada iespēju noņemt bloķējumu no iPhone, neievadot četrzīmju kodu. Par to ziņo The Register. Bloķēšanas kods ļauj pasargāt telefonu no nesankcionētas pieejas. Piemēram, tā nozaudēšanas vai zagšanas gadījumā.

Ja šāds kods ir uzlikts, tad pēc ekrāna bloka noņemšanas telefons pieprasa ievadīt četrzīmju kodu. Vienīgais, ko cilvēks, kas nezina kodu, var izdarīt ar aparātu, ir veikt ārkārtas zvanu.Tomēr, ja nospiest ārkārtas zvana pogu un ievadīt jebkurus simbolus (piemēram, ###), nospiest “Zvana” pogu un uzreiz nospiest bloķēšanas pogu, atvērsies iPhone telefona pielikums ar aparāta īpašnieka kontaktu sarakstu. Caur telefona pielikumu var gūt pieeju arī pielikumam ar bildēm. Turklāt nesanāks ieiet telefona galvenajā izvēlnē.

Tiek ziņots, ka šāda vāja vieta ir raksturīga iPhone ar iOS 4.1. Ar modeļiem ar iOS 4.2. tā nenotiek. Laikam Apple to atklāja un novērsa.

Kā avots izmantota The Register.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 root @ 2010.10.27 19:58

OMG kur nu vēl vecāks atklājums?

#2 kristaaaps @ 2010.10.29 13:34

Nu un.. šķiet ka gandriiz visiem telefoniem var apiet to drošibas kodu - piem man 5800XM ir v51 softvēris, aizslēdzu telefonu - oh no vajag drošibas kodu zinat!
Ha pidu! nospied vienalga kuru(zaļo, balto vai sarkano pogu) un vari pilnibaa lietot telefonu un tu esi apgājis to drošības kodu.... un šī problēma ir jau kops v30 tas ir kādas 4 versijas atpakaļ bet vēljoprojām nokia nevar so drosības caurumu aiztaisīt...
Telefonu esmu hart resetojis u.t.t. bet tas nepalīdz tākā tas ir liels drošības caurums...

Telefonu kompanijam jau tas ir labāk tapēc jau viņi tik uztraisa nez lielu skandalu ka esot itka salabojusi visi ir apmierinati, bet veljoprojam ir taspats...

#3 neko nesaprotu @ 2010.10.31 12:55

ios4.1. ir jaunākā, ios 4.2. vēl nemaz nav