Datuve :: Facebook atjauninājuši aplikācijas iPhone un Android

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 45

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 45

Datuve.lv video
Top.LV

Facebook atjauninājuši aplikācijas iPhone un Android

Ievietoja: Andrei @ 2010.11.07 04:10  

Facebook ietvēruši savu aplikāciju Android un iPhone platformām sastāvā servisus „Vietas” un „Grupas”, ka arī piedāvāja virkni jaunu „mobilo” funkciju.

Facebook piedāvāja atjauninātu aplikāciju versijas iPhone un Android, raksta PCWorld. Aplikāciju sastāvā abām platformām ietvēra servisu „Grupas” (Groups), kurš tika ieviests Facebook pilnajā versijā oktobra sākumā. Serviss ļauj sociālā tīkla lietotājiem radīt grupas, kuras ir veltītas tam vai citam pasākumam vai tēmai un aicināt tajās savus draugus.

Android Facebook versijā parādījās arī ģeolokācijas serviss „Vietas” (Places), kurš jau bija iPhone aplikācijā. Ar šī servisa palīdzību lietotāji var norādīt savu atrašanās vietu un dalīties ar šo informāciju ar draugiem.Facebook piedāvā arī servisu „Darījumi” (Deals). Ar tā palīdzību veikalu, kafejnīcu un citu uzņēmumu īpašnieki var piedāvāt atlaides pastāvīgiem klientiem, tas ir tiem, kuri visbiežāk „tiek pamanīti” caur servisu „Vietas” viņu iestādēs.

Pagaidām „Darījumi” darbosies tikai ASV teritorijā. Jau ir zināms, ka funkciju izmantos apģērbu veikalu tīkls Gap un restorāni McDonalds. Gap uzdāvinās džinsu pāri pirmajiem 10 tūkst. lietotāju, kuri „atzīmēsies” noteiktajos tīkla veikalos, bet McDonalds par katru „atzīmēto” lietotāju pārskaitīs $1 savā labdarības fondā.

Turklāt Facebook piedāvā mobilo aplikāciju lietotājiem iespēju pielietot savu akauntu pieejai citu izstrādātāju pielikumiem. Facebook mobilā dienesta vadītājs Henrijs Mossinaks (Henri Mossinac) atzīmēja, ka sociālā tīkla mobilo versiju izmanto apmēram 200 milj. cilvēku.

Kā avots izmantotas Gadgethelpline.com un pcworld.com.

Saistītie raksti