Datuve :: Alfa piedāvā iPhone un Android aplikāciju svētkiem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 51

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 51

Datuve.lv video
Top.LV

Alfa piedāvā iPhone un Android aplikāciju svētkiem

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.12.10 13:39  

Tirdzniecības parks „Alfa” izveidojis pirmo mobilo dāvanu ceļvedi - iPhone un Android aplikāciju „Alfas dāvanas”, kas lietotājam kalpos vienlīdz kā izklaide un praktisks palīgs svētku dāvanu izvēlē.

Jaunā iPhone un Android viedtālruņu aplikācija izveidota tiem, kas pirkumu izvēli mūsdienās labprāt uztic augstākajām tehnoloģijām. Nelielā, ērti lietojamā dāvanu aplikācija ne tikai palīdzēs atrast piemērotāko dāvanu Ziemassvētkos, dzimšanas un vārda dienā, Valentīna dienā, kā arī tādos svarīgos notikumos kā izlaidumā, kāzās un kristībās, bet padarīs pašu iepirkšanās un izvēles procesu aizraujošāku. „Alfas dāvanu” aplikācija automātiski piedāvās vairāku dāvanu izvēlni, balstoties uz lietotāja ievadītajiem datiem par dāvanas saņēmēju, kā arī dāvinātāja iespējām. Turklāt, lai atvieglotu orientēšanos lielajā dāvanu sortimentā, izvēlētajai dāvanai tiek norādīts konkrēts veikals, kur tā ir atrodama.


T/p Alfa vadītājs Zigmunds Vīķis stāsta, ka ideja par dāvanu izvēles aplikāciju radusies, vērojot cik nozīmīgu vietu cilvēku ikdienā šobrīd ieņem informācijas tehnoloģijas - daudzi no Alfas apmeklētājiem pa veikalu pārvietojas ar savām mobilajām ierīcēm rokās: „Esam priecīgi, ka Alfa ir pirmais no lielajiem tirdzniecības centriem, kas izveidojis nelielo programmu, lai atvieglotu dāvanu, kā arī, iespējams, ikdienas pirkumu izvēli. Nav šaubu, ka pirmssvētku iepirkšanās drudzis sagādā rūpes ne vienam vien, tāpēc ceram, ka modernie un tehnoloģijas mīlošie pircēji novērtēs mūsu ieguldījumu un rūpes par viņu ērtībām!”Papildus dāvanu izvēlei aplikācijā iegūstama informācija visiem Alfas veikaliem, kā arī atpūtas, izklaides, skaistumkopšanas iespējām un citiem pakalpojumiem.

Aplikāciju „Alfas dāvanas” iPhone īpašnieki var lejupielādēt App Store, Android operētājsistēmas lietotāji - Android Market, kā arī t/p Alfa mājas lapā. www.alfaparks.lv ikviens interesents jauno dāvanu aplikāciju var aplūkot un izmēģināt arī uz sava datora. Aplikācijas izstrādātājs ir interaktīvā aģentūra „Cube”.

Lai apskatītu un lejupielādētu aplikāciju, spiediet uz šīs saites: http://www.alfaparks.lv/vienmer-vairak-svetku/paligs-davanu-izvele/

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Vladis @ 2010.12.10 14:56

patīkams dizains un ērta izvēlne. „Cube” labi pastrādājuši.

#2 yenots @ 2010.12.10 19:37

Uz Galaxy darbojas nevainojami.

#3 Cyfer911 @ 2010.12.13 11:43

apstiprinu, uz galaxy iet labi :) idejas arī nesliktas, vienīgi kurš zimassvētkos dāvinātu 30-gadīgai sievietei šahu bet nu tas tā. :) gan jau algoritms iekļauj arī to, kas noliktavā vairāk

#4 Didzisss @ 2010.12.13 21:37

Nu kas lai zin, varbūt kāda 30-gadīga sieviete ir kaislīga šaha spēlētāja :D Tās jau ir tikai tādas idejas...Katrā ziņā man palīdzēja izdomāt šo to inčīgu draudzenei uzdāvināt. Un man arī Galaxy :)

#5 deni2s WWW @ 2010.12.14 10:21

Jūs tiešām domājat, ka līdz 30 gadiem sievietes vēl nespēj apgūt šaha spēli? ;)

#6 odziņa @ 2010.12.14 10:52

Man vēl nav 30, bet šahu spēlēt māku un spēlēju labprāt.
Tas jau labi, ka aplikācija piedāvā tāda plaša profila dāvanas, nevis tikai ierastās ziepes, zeķes un sveces.

#7 axim @ 2010.12.14 19:31

11mb drusku pa daudz :D

#8 deni2s WWW @ 2010.12.15 17:47

axim rakstīja:

11mb drusku pa daudz :D

Tas tāpēc, lai nebūtu jāizmanto datu pārraide - viss saturs ir aplikācijā iekšā.