Datuve :: Apple iPhone Nano: sapnis vai pareģojums?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 49

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 49

Datuve.lv video
Top.LV

Apple iPhone Nano: sapnis vai pareģojums?

Ievietoja: Andrei @ 2010.12.14 23:17  

Tiešām grūti pateikt, kāds būs Apple iPhone Nano koncepts, kuru radīja Joy Studios dizaineri. Viņu darbi atšķiras ar pārsteidzošu ticamību gan grafiskajā izpildījumā, gan tehnisko raksturojumu aspektā, ar kuriem autori aprīkoja šīs ierīces. Piemēram, konceptuālā telefona Sony PSP Phone dizains ir izrādījies burtiski pravietisks, kas ir līdzīgs reālam prototipam Sony Ericsson Zeus.

Tomēr, atgriezīsimies pie Apple iPhone Nano. Šis telefons izveidots pēc jaunākās modes izlaist top produkta samazināto versiju. Faktiski runa ir par tādu pašu iPhone 4 zem tās pašas iOS 4.2. vadības. Tomēr, displeja diagonāle ir 2,9 collas ar 780x480 pikseļu izšķirtspēju.Pārējās funkcijas ir palikušas tādas pašas: 3G+, Wi-Fi un Bluetooth 3.0 bezvadu standartu atbalsts, GPS navigācija, ka arī 5 megapikseļu kamera ar zibspuldzi un video 720p ierakstīšanas režīmu. Atmiņas apjoms sastāda 16 vai 32 GB, bet taustiņš HOME ir skārienjūtīgs.

Ja šāda 'rotaļlieta' iznāks 2011.gada vasarā vai pat ziemā, tas būs pilnīgi loģiski: katru jūnija mēnesi izlaist pilnībā atjauninātu iPhone, bet pēc pusgada papildināt to ar samazināto versiju.

Kā avots izmantota Joy Studios.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 m77 @ 2010.12.15 10:36

Ne viens ne otrs bet gan paarmeeriigi daarga speeljmantinja :D

#2 karuuzo @ 2010.12.15 10:40

Apple parasti izceļas ar to, ka neviens nevar paredzēt, ko viņi izdarīs un neviens nevar paredzēt, kādus panākumus viņu veikums gūs. Dzīvos - redzēs, bet neredzu jēgu iTelefonu samazināt tikai augstumā, ja proporcionāli samazinātu platumā, tad au būtu forši. Nu ne priekš manis, man tāpat labi :)

m

#3 Gestapo @ 2010.12.15 15:18

Ja ekrāna izmērs palielinātos vismaz līdz 4 colām, tad iespējams es pārietu atpakaļ uz iPhone. Tagad pēc Desire,  neko mazāku negribas.

#4 e.j. WWW @ 2010.12.15 18:13

karuuzo rakstīja:

Apple parasti izceļas ar to, ka neviens nevar paredzēt

.
Paties? Kurš nopludināja jauno iPod Nano? Kurš - MB Air? Kurš - iPhone 4 prototipu? Protams, tā tika pasniegta kā nejaušība, bet Apple tikai to dara "nejauši" speciāli, lai sakurinātu interesi par viņiem

#5 gooble @ 2010.12.17 17:03

super, tas pasaulei vajadzīgs, vēlviens mazs telefons.. Es nopirku galaxy s un tas ir kārtīgs klucis, paņem rokās un normāli iegrābies, keslīd ārā, nekrīt zemē un viss štokos.. es šeit nelielos, vienkārši cik var būt pieticīgs ar tām mazaj''am elektronikas mantiņām, nopērc kautko lielu un resnu un priecājies, kamēr pārējie apsmej tava locekļa izmēru :D mani tas neuztrauc, lai jau domā ko viņi grib, lielummānija ir un būs cilvēku asinīs vienmēr.