Datuve :: Lietuviešu skolnieki pārdod sevi mobilo telefonu dēļ

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 46

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 46

Datuve.lv video
Top.LV

Lietuviešu skolnieki pārdod sevi mobilo telefonu dēļ

Ievietoja: Andrei @ 2011.01.06 05:17  

Lietuviešu skolnieki ir gatavi nodarboties ar prostitūciju, lai nopelnītu naudu iPhone iegādei. Pēc tiesībaizsardzības iestāžu informācijas, sludinājumi par sevis pārdošanu pusaudži izvieto Internetā.

Pēc Viļņas apgabala komisariāta galvas Kjastutisa Lančinskasa vārdiem, izmeklēšanas laikā, kura notika kā cīņa ar prostitūciju un cilvēku tirdzniecību, policija sastapās ar satraucošu parādību. 14 un 15 gadus veci pusaudži, gan meitenes, gan zēni, apzināti pārdod savu ķermeni, lai nopelnītu jaunajam iPhone, rotām un citiem „greznas” dzīves simboliem.

Situāciju apgrūtina fakts, ka policija nevar iejaukties un sodīt procesa dalībniekus, jo visi dalībnieki, cik tas nebūtu ciniski, ir apmierināti - bet Lietuvā tā saucamais „piekrišanas vecums” sākas no 14 gadiem. Tādējādi, runa ir par morālo dilemmu, nevis par krimināli sodāmo ļaundarību, protams, līdz brīdim, kamēr kāds no pusaudžiem nevērsīsies policijā.Policijas darbinieki izšķir trīs pusaudžu grupas, kuri nodarbojas ar prostitūciju un kuri meklē klientus tīmeklī. Pirmkārt, tie ir bērni no nelabvēlīgajām ģimenēm un bērnu namiem. Otrkārt, prostitūcija ir veids, kā nopelnīt studijām un kursiem, kurus apmeklē studenti. Un, beidzot, trešā grupa ir pusaudži, kuriem vecāki nedod naudu apģērbiem, rotām un moderniem „gadžetiem”.

Kā avots izmantota businessweek.com.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 csh @ 2011.01.06 13:55

nu...  *gone to lithuania*

#2 alex-m WWW @ 2011.01.06 14:42

es to "fone" sev npirktu,kur nu vēl leišu malaļetkai,cita runa,ja tas aperāts maksātu piečuku,tad būtu vērts aizlaist līdz paņevežiem atlaidināt stieni.

#3 rhee @ 2011.01.06 17:11

Tagad zināšu ieraugot kādam iPhone, kā īpašnieks pie viņa ticis :D

#4 skiny @ 2011.01.06 17:30

#3 Labs!! :D

Nekas, gan jau Latvijā arī netrūkst tizleņi, kuri kāro pēc iFõna un tāpēc ir gatavi kaut vai zem tilta to lietu darīt!! Slimie cilvēki!

#5 ^V^ @ 2011.01.18 15:23

normāl :) kautkā tak jāpelna :D