Datuve :: iPhone pulkstenis atkal nedarbojas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 57

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 57

Datuve.lv video
Top.LV

iPhone pulkstenis atkal nedarbojas

Ievietoja: Andrei @ 2011.03.15 14:04  

Pulksteņu un modinātāja darbība iPhone telefonos tika traucēta pārejot uz vasaras laiku, paziņoja lietotāji no ASV un Kanādas.

iPhone īpašnieki, kas dzīvo ASV un Kanādā, paziņoja par pulksteņu darbības traucējumiem, kuri notika, pārejot uz vasaras laiku naktī uz 13. martu. Associated Press ziņo, ka dažu iPhone lietotāju pulksteņi rādīja divas stundas vēlāk, kā vajadzēja.

Neskatoties uz to, ka traucējumi notika svētdien, daudzi iPhone lietotāji sastapa noteiktas grūtības. Vieni sūdzējās Twitterī, ka daudzi nokavēja svētdienas dievkalpojumu, citi paziņoja, ka nokavēja jogas nodarbības.Portāls 9 to Mac ziņo, ka dažādiem lietotājiem pulksteņi iPhone darbojās dažādi. Dažiem pulksteņu rādītāji pagriezās nevis par vienu, bet par divām stundām uz priekšu. Lai iegūtu pareizo laiku, lietotājiem bija nepieciešams izslēgt un ieslēgt Phone vai uz laiku iestatīt telefonā lidojuma laiku.Līdzīgi traucējumi tika fiksēti novembrī. Tad pulkstenis iPhone4 pārgāja uz ziemas laiku bez problēmām, bet modinātājs nozvanīja stundu vēlāk. Turklāt, 1.janvārī modinātājs dažos iPhone nedarbojās vispār.

Kā avots izmantotas Associated Press un 9 to Mac.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 krona @ 2011.03.15 16:13

Kādam makistam arī curvehand.dll ieviesusies, vai arī  vienkārši Bila spiegs

#2 icenil @ 2011.03.16 00:05

Man parvedās bez problemām

#3 dgdfgdf @ 2011.03.16 21:57

taa ir ka lieto jailbrake