Datuve :: Signe Bāliņa atkārtoti ievēlāta par LIKTA prezidenti

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 68

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 68

Datuve.lv video
Top.LV

Signe Bāliņa atkārtoti ievēlāta par LIKTA prezidenti

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.03.31 10:18  

Otrdien, 29. martā Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) gadskārtējā kopsapulcē par LIKTA prezidenti atkārtoti tika ievēlēta Signe Bāliņa.

Sapulces gaitā tika prezentēti un apstiprināti LIKTA valdes ziņojums par paveikto pārskata periodā un revīzijas komisijas ziņojums, kā arī ievēlēta valde uz diviem gadiem šādā sastāvā: Signe Bāliņa, Jānis Bergs, Ģirts Bērziņš, Juris Binde, Eva Butāne, Māra Jākobsone, Sandis Kolomenskis, Armands Magone, Andrejs Vasiļjevs.


Kopsapulces noslēgumā notika diskusija par LIKTA nākamā perioda prioritātēm, tika apstiprināts LIKTA budžeta projekts 2011. gadam, kā arī ievēlēta LIKTA revīzijas komisija.

Signe Bāliņa ir ekonomikas doktore, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes asociētā profesore, IT kompetences centra valdes priekšsēdētāja.

Par LIKTA
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) ir 1998.
gadā dibināta nevalstiskā organizācija, kas apvieno nozīmīgu daļu lielāko Latvijas programmatūras un telekomunikāciju kompāniju un apmēram simts individuālos profesionālos biedrus, aptverot visu Latvijas ITTE nozari - elektroniku, datoru aparatūru un programmatūru, telekomunikācijas un pakalpojumu sniedzējus.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 aivarss @ 2011.03.31 11:06

āži par dārzniekiem

#2 macbeton @ 2011.04.13 12:34

Parazīti parazītu galā. Ka tik mazāk darīt un vairāk muldēt.
Cik tad Signe saprot no tīkliem?