Datuve :: Lattelecom aicina Latvijas uzņēmējus vairāk domāt par digitāliem biznesa risinājumiem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 39

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 39

Datuve.lv video
Top.LV

Lattelecom aicina Latvijas uzņēmējus vairāk domāt par digitāliem biznesa risinājumiem

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.04.07 17:02  

Lattelecom savā ikgadējā inovāciju konferencē Lattelecom Diena šodien aicināja Latvijas uzņēmējus vairāk domāt par digitāliem risinājumiem biznesā, kas ļauj gan ievērojami ietaupīt, gan arī sasniegt jaunas auditorijas un vairāk nopelnīt.

„Platjoslas interneta attīstība ir mainījusi cilvēku ikdienas paradumus un strauji veido pilnīgi jaunu, virtuālu dimensiju mūsu ikdienas dzīvē. Ja vēl pirms pieciem gadiem klientu varēja sasniegt gandrīz tikai fiziski, tiešā kontakta laikā, tad tagad lielākā daļa klientu tiek kontaktēti virtuāli. Es aicinu arī jūs domāt, kā savam biznesam piešķirt gaismas ātrumu. Radošās iespējas ir bezgalīgas, un arī tehniskās iespējas līdz ar Lattelecom platjoslas tīkla izbūvi ir jums pieejamas,” forumā, kurā pulcējās vairāk nekā 500 lielākie Lattelecom klienti, šodien sacīja Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Viņš norādīja, ka Lattelecom krīzi izmantoja, lai investētu – pēdējo divu gadu laikā optiskā tīkla infrastruktūrā vien investēts vairāk nekā 21 miljons latu, un šobrīd šī infrastruktūra pieejama jau vairāk nekā 17 Latvijas pilsētās, nodrošinot gaismas ātruma datu plūsmu gan privātajiem gan biznesa klientiem.

„Tēlaini runājot – Lattelecom ir sagatavojis ātrgaitas šosejas mūsu klientiem, un tagad bumba ir uzņēmēju pusē - izdomāt, kādus pakalpojumus sniegt virtuālajā vidē. Turklāt sabiedrības gatavības līmenis izmantot digitālo vidi ir augstāks, nekā mums šķiet.

Tautas skaitīšanas mājas lapa pirmajā dienā uzkārās no cilvēku pūļiem, kas vēlējās vienkārši un elektroniski pieskaitīties. Kopumā to izdarīja 650 000 cilvēku, kas Latvijas mērogiem ir ļoti cienījams skaitlis. Arī lielā atsaucība Lattelecom sociālajam projektam Pieslēdzies, Latvija!, kas šogad orientēts uz senioru apmācību datorprasmēs, liecina, ka pat sabiedrības tehnoloģiski vismazāk izglītotā daļa ir gatava pieslēgties virtuālajai videi un izmantot tās priekšrocības,” norādīja J.Gulbis.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Gestapo @ 2011.04.07 18:32

Būtu baigi labi, ja kāds šo mēslu izdzēstu.

#2 a @ 2011.04.07 19:39

būtu labāk tranšejas rakuši, nevis tukši di***

#3 ES! @ 2011.04.07 19:42

Viņu vēstījums ir pareizs. Cik šodien mēs rikojam tikšanos izmantojot webkamers utt  gandrīz 0. Cik mēs veicam video zvanus 0. nu re.

#4 fgh @ 2011.04.07 19:45

vecam video zvanus vismaz 4 reizes dienā
konferneces vismaz 3

bļe ievelciet optiku!

#5 Gestapo @ 2011.04.07 19:56

ES! rakstīja:

Viņu vēstījums ir pareizs. Cik šodien mēs rikojam tikšanos izmantojot webkamers utt  gandrīz 0. Cik mēs veicam video zvanus 0. nu re.

Kas tie ir, mēs?

#6 mrusso_x @ 2011.04.08 00:10

Konference bija ļoti saturīga un daudzi attīstības virzieni sakrīt ar mana uzņēmuma attīstības virzieniem. Tas ko Gulbis un visa viņa komanda, kas veidoja konferenci gribēja pateikt, ir ļoti pareizi. Viss virtualizējas. Arī ledusskapis drīz pats iepirksies. :) Paldies Lattelecomam. :) Mana Pasta Stacija. :)

#7 hmm2x @ 2011.04.08 01:00

Teiksim taa Gulbis noteikti to visu lasiija no lapinjas, jo vinjam pasham sapratnes kas iisti ir IT domaaju ka nav. Attiistiibas tendences visur ir vienaadas viss atkariigs cik uznjeemumam ir naudas un kompitentu darbinieku.