Datuve :: Android lietotājiem tiek piedāvāta Google Docs lietotne

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 37

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 37

Datuve.lv video
Top.LV

Android lietotājiem tiek piedāvāta Google Docs lietotne

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.04.28 14:34  

Google laiduši klajā Google Docs lietotni Android operētājsistēmai. Jaunā lietotne ļauj ērtāk pārvaldīt un meklēt saturu Google kontā un rediģēt dokumentus. Google Docs sniedz iespēju ērti nosūtīt dokumentus viedtālrunī saglabātajiem kontaktiem. Lietotne ir angļu valodā un to var izmantot Android 2.1 vai jaunākas versijas lietotāji.

Google Docs lietotne piedāvā augšupielādēt saturu no viedtālruņa un atvērt dokumentus no Gmail e-pasta. Ir izveidots arī sīkrīks sākuma ekrānam, kas sniedz piekļuvi trim galvenajiem uzdevumiem – atvērt iezīmētos dokumentus, uzņemt fotogrāfiju, ko augšupielādēt un pārveidot teksta formātā, un izveidot jaunu dokumentu.

Tiek piedāvātas arī dažādas citas iespējas: dokumentos veiktās izmaiņas partneriem parādās dažu sekunžu laikā; iespēja labot tabulas; iespēja apskatīt dokumentus un attēlus; augšupielādēt un pārveidot failus Google Docs formātā; nofotografēt drukātu tekstu un pārveidot to teksta dokumenta formātā; nosūtīt dokumentus viedtālrunī saglabātajiem kontaktiem.Interesantākā iespēja ir jau minētā teksta fotografēšana un pārveidošana. Pateicoties optiskajai simbolu atpazīšanas iespējai (OCR), lietotājs var nofotografēt drukātu tekstu un pārveidot to teksta dokumentā, kuru iespējams arī rediģēt. Lai to izdarītu, jāizvēlas „Document from Photo” iespēja vai jānospiež kameras ikona sīkrīkā un pēc fotogrāfijas uzņemšanas pārveidotas dokuments parādīsies jūsu dokumentu sarakstā. Google atzīst, ka lietotnē izmantotā OCR tehnoloģija der tikai neformatētam tekstam angļu valodā un tā neatpazīs rokrakstu un atsevišķus burtu fontus, taču tiek solīts, ka ar laiku tā tiks uzlabota.

Lietotni var lejupielādēt šeit.

TechSpot

Saistītie raksti

Komentāri

#1 ZiedZ @ 2011.04.28 16:31

Lietotne. Ha :D

#2 m77 @ 2011.04.28 17:14

Interesantākā iespēja ir jau minētā teksta fotografēšana un pārveidošana,

Noteikti ka garumzīmes un mīkstinājuma zīmes neatpazītu...

#3 Jakans @ 2011.04.29 12:49

google docs OCR atpazīst arī latviešu valodu.