Datuve :: Tīmeklī parādījusies jauna Windows 8 versija

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 44

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 44

Datuve.lv video
Top.LV

Tīmeklī parādījusies jauna Windows 8 versija

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.06.20 17:54  

Lai gan Windows 8 operētājsistēma klajā nāks vairāk nekā pēc gada, tīmeklī parādījusies operētājsistēmas 7989 versija, kurā manāmas vairākas interesantas iespējas.

Redmond Pie ziņo, ka Windows entuziasti tīmeklī atraduši jaunu operētājsistēmas versiju un pateicoties tās kodam noskaidrojuši, ka operētājsistēmai ir jauna virtuālā tastatūra, piedāvājums licencēt atsevišķas operētājsistēmas iespējas, kā arī SMS un geo-location atbalsts. Jaunās iespējas apliecina Microsoft plānu nākotnē planšetdatoros Windows Phone vietā izmantot Windows 8.


Jaunajai virtuālajai tastatūrai ir lielāki taustiņi, tādēļ tā ir piemērotāka planšetdatoriem un galddatoriem ar skārienjutīgajiem displejiem.

Piedāvājums licencēt atsevišķas operētājsistēmas iespējas paver durvis OS "mugurkaula" versijai, kuru katrs lietotājs pēc vēlmēm un vajadzībām var "apaudzēt" ar dažādām iespējām. Redmond Pie skaidro, ka šāda iespēja Microsoft serveru operētājsistēmām tiek piedāvāta jau vairākus gadus, un arī individuālie klienti no šādas iespējas noteikti gūtu labumu.


Jaunajā operētājsistēmas versijā Microsoft izmantojuši API, kas palīdz noteikt ierīces atrašanās vietu (kā Mac OS X Snow Leopard), lai atjauninātu laika joslu utt. Tiek piedāvāts arī SMS atbalsts, kas arī norāda uz Windows 8 noslieci uz mobilajām ierīcēm.

DailyTech

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Christian @ 2011.06.20 18:53

Izskatās diezgan savdabīgi, bet... kas zina? start menu (un vispār menu) jau sāk "iziet no modes". ;)