Datuve :: Lattelecom dubulto televīzijas kanālu skaitu ar ieraksta funkciju

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 42

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 42

Datuve.lv video
Top.LV

Lattelecom dubulto televīzijas kanālu skaitu ar ieraksta funkciju

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.07.07 18:56  

Lattelecom ir dubultojis to Interaktīvās TV kanālu skaitu, kam pieejama raidījumu un filmu ierakstu funkcija - turpmāk skatītāju iecienītā un populārā ieraksta funkcija būs pieejama jau 28 televīzijas kanāliem. Turklāt ierakstītie raidījumi un filmas būs pieejami 7 dienas līdzšinējo 5 dienu vietā.

Lattelecom Interaktīvā TV ir šobrīd ir pats progresīvākais televīzijas pakalpojums Latvijā, kas nodrošina plašu interaktivitāti un iespējas skatītājam pašam kontrolēt, ko un kad skatīties.

"Mūsu Interaktīvā TV ir nostiprinājusi jaunus televīzijas skatīšanās paradumus - skatītāji savus iemīļotos raidījumus vai filmas var vērot tad, kad ir vēlme un laiks, nevis tad, kad to nosaka TV programma. Īpaši vasaras periodā šādai iespējai ir liela nozīme, jo daudz laika pavadām ārpus mājas. Ieraksta funkcija ir viens no populārākajiem Interaktīvās TV pakalpojumiem, tāpēc mēs ne tikai dubultojām kanālu skaitu, bet arī pagarinājām ieraksta saglabāšanas laiku," stāsta Lattelecom Televīzijas biznesa daļas direktore Inga Alika.

Šobrīd ar ieraksta funkciju pieejami sekojoši kanāli LTV, LTV7, LNT, TV5, TV3, TV6, TV3+, PBK, Eurosport, Eurosport 2, Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, Discovery T&L, NBA TV, RTR Planeta, NTV Mir, Ren TV Baltija, Sony Entertainment Television, Universal Channel, Fox Crime, Fox Life, Showtime, Dom Kino, Russkij Illuzion, KHL, ESPN Americai un Concerts HD. Izmaiņas notiks automātiski, skatītājiem nekādas papildus darbības nav jāveic.

Par TV ieraksta funkciju

TV Ieraksta funkcija dod iespēju skatīties, ko un kad vēlies. Piemēram, ja gribi noskatīties sen gaidītu filmu, bet tieši tajā laikā neesi mājās,vari raidījumu vai filmu ierakstīt un noskatīties tad, kad Tev ir laiks. Sliktās ziņas var patīt uz priekšu, labās - nopauzēt, bet apnicīgās reklāmas- vienkārši pārtīt. Atrodi pārraidi, kuru vēlies ierakstīt un spied TV pults pogu "actiņa", un programma tiks ierakstīta. Tas ir tik vienkārši! Ieraksti tiek glabāti 7 dienas. Ierakstītos raidījumus atradīsi, nospiežot TV pults zilo pogu - Mans konts, sadaļā TV ieraksti un Nākotnes TV ieraksti.

Lattelecom Interaktīvā TV ir jaunākās paaudzes televīzija un vienīgā televīzija Latvijā, kas nodrošina plašu interaktivitāti - iespēju klientam izvēlēties - ko un kad skatīties. Lattelecom Interaktīvā TV piedāvā tādus Latvijā vēl nebijušas iespējas kā virtuālo video nomu, kurā var redzēt jaunākās filmas no tādām Holivudas kompānijām kā Sony, MGM, Regency, vēlāk arī Warner Bros, 20th Century Fox, u.c., pārraižu arhīvu, raidījumu un filmu ieraksta funkciju un daudzas citas līdz šim nepieejamas iespējas, t.sk. izbaudīt TV skatīšanos augstākajā- HD (augstas izšķirtspējas) kvalitātē.

Vairāk informācijas un video pamācībā http://jaunumi.lattelecom.lv/

Saistītie raksti

Komentāri

#1 aivo @ 2011.07.07 20:43

Tas ir par papildus samaksu vai jau standarta iespēja?

#2 mocha @ 2011.07.07 23:42

Taada iespeeja (ierakstiit tv) ir tikai interaktiivajai TV
http://lattelecom.lv/majai/televizija/

Kas savukaart automaatiski noziimee, ka ir jaabuut
- vai nu optiskajam ltc kabelim
- dsl piesleegumam

Viss izklausaas labi, tomeer taa ir tikai tad, ja esi ltc optikas paarklaajuma zonaa,
Preteejaa gadiijumaa ir jaalieto dsl internets, kas peec manaam domaam ir neadekvaati daargs http://lattelecom.lv/majai/internets/DSL_internets/

Kopsaucējs: šī ziņa var iepriecināt tikai LTC optikas lietotājus. Paareejiem laikam lētāks variants kko ierakstiit būs nopirkt tam atbilstošu iekārtu sev maajaas.

#3 Vilis @ 2011.07.08 09:34

Super! Pamanīju to pirms pāris dienām. Speciāli ieraksta dēļ parakstījos uz I-Concerts HD.
Tā turpināt!

#4 Kaijas @ 2011.07.11 13:41

Būtu labāk dubultojuši tā utainā interfeisa reakcijas ātrumu un novākuši reklāmas ieslēdzot tv.